Güvenilir Teknoloji Partneriniz

Tecrübe, Azim, Kararlılık, Sorumluluk

Kaliteli Hizmet
Cazip Fiyat

Yıllık Bakım Anlaşması

Alacağınız hizmet kalitesinin garantisidir!

Yetkinlik

Sorunlarınızı mümkün olan en kısa sürede çözüme kavuştururuz!

Sorumluluk

Yapılacak işi başkasına yüklemeyiz. Ortada bir sorun varsa çözüm biziz!

Arama başına ücretlendirme

Bilgisayarlarınızda oluşabilecek anlık sorunların ortadan kaldırılması, kurulum, güncelleme, tamirat işleri, veri kurtarma, ağ ve internet sorunlarının giderilmesi, paylaşma, yedekleme ve geri yükleme işlerinin tamamlanması kapsamında verilen hizmettir. 

İşiniz kadar ödeyin

Servis çağrınıza istinaden hazırlanacak ön fiyat bilgimiz ile tarif ettiğiniz işlerin ortalama maliyetini ve tamamlanma süresini elde ederiz. 

Ön fiyat bilgimizi onaylamanıza istinaden randevu saatinde işlerinizi planlandığı şekilde gerçekleştirir, test eder ve onayınıza sunarız. 

Sistem analizi

Servis hizmetimiz sırasında teknik personelimiz sistemlerinizde gelecekte meydana gelebilecek sorunları tespit ederek gerekli bildirimlerde bulunur.

Öneriler ve Düzeltmeler

Teknik personelimiz genel sisteminiz ile ilgili yapılması gerekenler ve yapılan hatalı işlemleri tespit ederek bu konuda sizleri bilgilendirmektedir.

Bilgisayar Destek Hizmetlerimiz

İster tek başınıza, isterse onlarca çalışanınız olsun yeterince iyi bilgisayar destek hizmetleri alamıyorsanız verimliliği arttıramazsınız! 

motivasyon

Çalışanlarınızı bilgisayar sorunlarıyla baş başa mı bırakıyorsunuz yoksa güvenilir bir teknoloji partneriniz var mı? İşi dışında IT sorunlarıyla ilgilenen çalışanların çoğunun motivasyonunun düşük olduğunu biliyor muydunuz? 

STRESS

Yoğun işinizin arasında bazen tek bir postayı zamanında gönderememek bir çok nedene sorun olabiliyor. Peki siz yada çalışanlarınız bu stresin altında eziliyor musunuz yoksa her aradığınızda sizi destekleyen bir yardımcınız var mı?

Bağlantısız

Ağ ve internet sorunları hiç bir zaman bitmeyen firmalardan mısınız? İnternet’e bağlanmak bile sabrınızı taşırmaya yetiyor, işleriniz ağın geri gelmesini mi bekliyor?

karmaşa

Kimler iş yapıyor? Kimler hangi dosyalara erişebiliyor? Finansal ve ticari bilgileriniz bütün çalışanlarınızın erişimine açık mı?

Size teknoloji destek uzmanı gerekiyorsa