Bulut Çözümlerimiz

Kendi imkanlarımızla sağladığımız benzersiz bulut mimarisi, esnek, güvenli ve ekonomik olması nedeniyle rakiplerinden çok daha avantajlıdır. Açık kaynak kodu üzerine tasarlanmış sunucularımız firmamızın işletme maliyetlerini önemli ölçüde azaltmaktadır. Donanım tabanlı yedekleme politikamız sayesinde tüm veriler saniyeler içerisinde çoğaltılmaktadır. Bu sayede terabaytlarca veriyi günde 3 defaya kadar çoğaltmaktayız.

Avantajları

  • Bulut çözümlerimizde müşterilerimizin %99’unun bakım ve işletim maliyetleri %50’den fazla azaltmıştır. (Buluta geçmeden önceki yıllarda kestiğimiz fatura tutarları ile bulut sonrası kesilen fatura tutarları nispetinde.)
  • Gözetim gerektirmeyen tam yedekleme çözümümüz sayesinde sistemler otomatik olarak yedeklenmektedir.

  • Hata durumlarında geri yükleme süresi 10 dakikanın altındadır.

  • Yeniden kurulum ve konfigürasyon değişiklikleri çok kısa sürede tamamlanmaktadır.

  • İhtiyacınıza özel kaynak tahsisi sayesinde ücretlendirme oldukça düşük maliyetlerle karşılanmaktadır.
  • Özel yapılandırılmış sunucu alt yapımız sayesinde bilinen sanallaştırma sistemlerine oranla okuma/yazma hızı önemli ölçüde arttırılmıştır.

Şimdi bizi arayın!

SANAL SUNUCU

Sanal sunucu hizmetimiz ile mevcut yada yeni bir sunucuya geçişiniz hızlı ve kolay olarak geçekleştirilir.

Mevcut şartlar altında taşınma veya yeni sunucuya geçiş işlemi aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır.

SUNUCU BARINDIRMA

Çok yoğun veri işleme veya çok fazla sanal sunucuya ihtiyaç duyan müşterilerimize özel sunucu barındırma seçeneği uygun olabilmektedir. 

Birden çok uygulama sunucusu veya  sanallaştırılmış birçok uygulaması bulunan müşterilerimizin kendi sunucusunu veri merkezimize taşımalarına olanak sağlıyoruz.

BULUT YEDEKLEME

Kritik verileriniz artık daha güvenli. İster bulut ister yerel olsun yedekleme işlerinizin sürekli takip edilmesi gereklidir. 

IT tarafından takip edilmeyen yedeklemelerin çoğu sorun olduğunda işe yaramayan, eksik veya alınmamış olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bulut yedekleme ile verileriniz sürekli kontrol edilir. Alınmayan yedekler konusunda en kısa sürede aksiyon alınır. Gerekli düzeltmeler yapılarak takip edilir.